Zmiany od 25.07.2019
-
- Posty: 5911
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Zmiany od 25.07.2019
Od przyszłego czwartku, a właściwie od 27 lipca linia tramwajowa nr 40 będzie wydłużona do Stadionu Śląskiego.
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Re: Zmiany od 25.07.2019
I zapomniałeś dopisać że również linia 43 ma małe zmiany w rozkładzie jazdy w dni robocze. A mianowicie znika kurs wyj. z Zawodzia Zaj. o 7:58 a przybywa kurs o 5:46.
-
- Posty: 5911
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Re: Zmiany od 25.07.2019
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Re: Zmiany od 25.07.2019
Poza tym rozkłady 40 z soboty i niedzieli zostały ujednolicone. Teraz to po prostu 'dni wolne'.
Re: Zmiany od 25.07.2019
To spójrz jeszcze raz. Już od 24.07 ta zmiana wchodzi.Trampesar6 pisze: ↑18 lip 2019, 18:16https://rj.metropoliaztm.pl/rozklady/2- ... /0/162827/
Ja tu widzę bez zmian
Re: Zmiany od 25.07.2019
A zmiana rozkladu 43 nie jest spowodowana koncertem na stadionie? ZTM lubi robić takie jednodniowe niespodzianki.Damien pisze: ↑19 lip 2019, 09:32To spójrz jeszcze raz. Już od 24.07 ta zmiana wchodzi.Trampesar6 pisze: ↑18 lip 2019, 18:16https://rj.metropoliaztm.pl/rozklady/2- ... /0/162827/
Ja tu widzę bez zmian
Obsady pociągów wieczornych/nocnych najczęściej podaję przed wyjazdem tych pociągów, lecz mam 100% pewność, że dany wagon wyjedzie na danym pociagu...
Re: Zmiany od 25.07.2019
Pewnie tak skoro są dwa przyszłe rozkłady, jeden od 24 do 24 a drugi od 25 do 24.
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/
galeria/
-
- Posty: 5911
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Re: Zmiany od 25.07.2019
ZTM potwierdził, że dla linii nr 43 też będzie zmiana, ale dalej jest 25-24.07 Zmiany obejmą również linię nr 11.
Podsumowanie: dla 11, 40 i 43 korekta kursów i godzin odjazdów.
Podsumowanie: dla 11, 40 i 43 korekta kursów i godzin odjazdów.
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości