Zmiany od 2018.04.04
-
- Posty: 5905
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Zmiany od 2018.04.04
Od dnia 4.04.2018 r. zmienią się rozkłady linii nr 0 i 11.
Linia nr 0:
-wyjazdy i zjazdy z i do Zawodzia 2 wagonami Moderus Beta oraz wydłużenie kursowania.
https://rj.kzkgop.com.pl/rozklady/2-0/29576/
Linia nr 11:
-zmiany godzin odjazdów w kursach wyjazdowych i zjazdowych do zajezdni,
-obsługa linii po równo (4 poc. z Gliwic i 4. poc ze Stroszka): z Gliwic 4 wagony E1, ze Stroszka 2 solówki Moderus Alfa, dwuskład 105N i dwuskład Moderusów Alfa (w dni robocze składy),
-tramwaj w kursie o godzinie 20:37 z Chebzia Pętli do Stroszka Zajezdni pojedzie po trasie linii nr 17 do przystanku Łagiewniki Targowisko, następnie po trasie linii nr 7 do Placu Sikorskiego i stamtąd do Stroszka.
https://rj.kzkgop.com.pl/rozklady/2-11/29589/
Info: https://rj.kzkgop.com.pl/news/i/508/
Linia nr 0:
-wyjazdy i zjazdy z i do Zawodzia 2 wagonami Moderus Beta oraz wydłużenie kursowania.
https://rj.kzkgop.com.pl/rozklady/2-0/29576/
Linia nr 11:
-zmiany godzin odjazdów w kursach wyjazdowych i zjazdowych do zajezdni,
-obsługa linii po równo (4 poc. z Gliwic i 4. poc ze Stroszka): z Gliwic 4 wagony E1, ze Stroszka 2 solówki Moderus Alfa, dwuskład 105N i dwuskład Moderusów Alfa (w dni robocze składy),
-tramwaj w kursie o godzinie 20:37 z Chebzia Pętli do Stroszka Zajezdni pojedzie po trasie linii nr 17 do przystanku Łagiewniki Targowisko, następnie po trasie linii nr 7 do Placu Sikorskiego i stamtąd do Stroszka.
https://rj.kzkgop.com.pl/rozklady/2-11/29589/
Info: https://rj.kzkgop.com.pl/news/i/508/
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
- tramwajarze z19
- Posty: 2322
- Rejestracja: 27 mar 2012, 13:35
- Lokalizacja: Bytom - Karb
- Kontakt:
Nie wiem czy to błąd w rozkładach WPK czy przez KZK, ale wyjazdy w niedziele z R3 pociągów 112 i 114 są oznaczone jako "C" do Chebzia. Jak wejdzie się w szczegółowy przebieg kursu jest wtedy trasa na Plac Miarki.Pimpek pisze:Dodano rozkład linii 11. Proszę o sprawdzenie, czy wszystko jest w porządku.
Linia 179:TARNOWSKIE GÓRY DWORZEC - Lasowice - Nowe Chechło - Świerklaniec - Niezdara - Tąpkowice- Podtąpkowice - Ożarowice - Zendek - Zadzień - Mierzęcice - SIEDLISKA
179/3 #5504
179/3 #5504
-
- Posty: 5905
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości