Zmiany od: 2015.02.14

Dyskusje o organizacji ruchu.
Wiadomość
Autor
pitrekgaga
Posty: 594
Rejestracja: 16 mar 2013, 14:38
Lokalizacja: Katowice

#51 Post autor: pitrekgaga » 21 lut 2015, 18:23

grillmaster pisze:
pitrekgaga pisze:
DW pisze:
grillmaster pisze:Od dziś t.j. 19.02. obowiązuje nowy rozkład 44. Kursuje na trasie Szopienice Poczta - Zawodzie Zajezdnia. Przystanek Zawodzie Pętla jest ujęty w kursówce jako techniczny.
Do wczoraj był on w ogóle obsługiwany przez tą linię? Bo jadąc od i do Szopienic nie ma jak obsłużyć przystanku na pętli.
Od samego początku linia 44 nie obsługuje przystanku "Zawodzie Pętla" - pisałem o tym w poście powyżej...
A czy ja pisałem, że był obsługiwany. Ja tylko informowałem o wprowadzeniu nowego rozkładu jazdy.
Chodziło mi o mój post ;)
skoti pisze:A co to za informacja?
".......natomiast od 16 lutego linia T-27 pojedzie ulicą Sienkiewicza, obsługując przystanki „Sosnowiec Kościelna" i „Sosnowiec Dworzec PKP".
Linia obsługiwana będzie przez wagony dwukierunkowe, przejeżdżać będzie w obu kierunkach ulicami Sienkiewicza i 3 Maja. ......)

Źródło
Pewnie komuś w kzk coś się pomyrdało :P Wg cały ten komunikat zawiera wiele błędów...
14 BRYNÓW CENTRUM PRZESIADKOWE - Plac Miarki - Rynek - Zawodzie - Szopienice - MYSŁOWICE DW. PKP

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości