Widok responsywny

Ogłoszenia i komunikaty administracji.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Penny
Posty: 9369
Rejestracja: 14 cze 2008, 20:27
Lokalizacja: Chorzów

Widok responsywny

#1 Post autor: Penny » 11 lis 2014, 21:59

Coraz więcej użytkowników korzysta z niniejszego forum, używając urządzeń mobilnych. Skłoniło mnie to do tego, aby poszukać responsywnego szablonu strony, który będzie dostosowany do urządzeń o małych wymiarach ekranu.

Jak do tej pory nie znalazłem czegoś, co by oddawało maksymalnie aktualny wygląd forum.
Przeglądałem kod HTML i dodanie responsywności zajęłoby trochę czasu niestety. ;-/ Dlatego znalezienie gotowego szablonu gotowego pod phpBB3 (nawet płatnego) będzie najlepszym rozwiązaniem. Kolorystykę i font zawsze można szybko zmienić.

Awatar użytkownika
polaque
Posty: 268
Rejestracja: 09 maja 2014, 23:43
Lokalizacja: Siemianowice Śl.

#2 Post autor: polaque » 11 lis 2014, 23:13

A nie lepiej zamiast się bawić w dostosowanie, dodać wsparcie do https://tapatalk.com/activate_tapatalk.php Wtedy na różnych systemach będzie wygodnie można sobie przeglądać to, jak i inne fora.

DW
Posty: 8055
Rejestracja: 13 lis 2006, 19:56
Lokalizacja: Sosnowiec

#3 Post autor: DW » 12 lis 2014, 14:58

Na moim smartfonie z Androidem 4.1.2 i przeglądarką Google Chrome, forum otwiera się normalnie i nie ma żadnych problemów z czytaniem czy pisaniem. Jedynie trzeba powiększać czcionkę, więc jedynie z tym można by coś pokombinować. :)

pitrekgaga
Posty: 594
Rejestracja: 16 mar 2013, 14:38
Lokalizacja: Katowice

#4 Post autor: pitrekgaga » 12 lis 2014, 18:54

Ja też nie mam problemów z czytaniem forum - używam na telefonie wbudowanej w Androida przeglądarki, w sumie po powiększeniu strony, tekst sam się "układa" na ekranie. :) Jedynym minusem jest to, że czasem po zalogowaniu na stronie, nie pokazuje mi się dział "dyskusje o sieci TŚ", ale rozwiązałem ten problem w ten sposób, że najpierw wchodzę w ten dział, a potem się loguję. :)

Myślę, że zabawa w szablon na urządzenia mobilne może trochę poczekać. ;)
14 BRYNÓW CENTRUM PRZESIADKOWE - Plac Miarki - Rynek - Zawodzie - Szopienice - MYSŁOWICE DW. PKP

Awatar użytkownika
elot360
Posty: 2792
Rejestracja: 21 lip 2013, 21:12
Lokalizacja: Bytom - Szombierki
Kontakt:

#5 Post autor: elot360 » 15 lis 2014, 13:59

U mnie na tablecie także kłopotu nie ma. Nie wiem tylko, czemu czasami co drugi post jest z większą czcionką niż inne.
Make Galeria Szynowy Śląsk great again!
galeria/

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości