Forum ma trzy lata!

Ogłoszenia i komunikaty administracji.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Peter
Posty: 8468
Rejestracja: 12 lis 2006, 06:46
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Forum ma trzy lata!

#1 Post autor: Peter » 11 lis 2009, 00:00

Minęły już trzy lata istnienia naszego forum. Graficznie i tematycznie w ciągu tego roku może niewiele się zmieniło, ale forum wciąż żyje.W porównaniu do zeszłego roku ponownie znacząco przybyło postów i co bardzo ważne nadal w przeważającej większości konkretnych i treściwych. Mimo, że użytkowników tak znacząco nie przybyło, widać wytworzył się już taki rdzeń na forum w postaci grupy osób tworzących treść działów, różne spisy, porównania, często wedle własnych pomysłów i zainteresowań.
Więcej szczegółów i w bardziej uporządkowanej formie odnotowuje się w największym dziale Dzień Po Dniu, w którym zawarte jest już 1116 dni z życia komunikacji tramwajowej w tym również tych bardziej oddalonych czasowo, dopisywanych przez niektórych użytkowników. Kronika rośnie :-)
Wkraczając w czwarty rok mam nadzieję, że mimo wielu smutnych wiadomości jakie do nas docierają ze względu na trudne czasy dla transportu szynowego w naszym regionie będziemy mogli zapełnić jednak jeszcze większą liczbą informacji przykładowo dział dotyczący inwestycji.
Życzę wszystkim Użytkownikom przynajmniej równie owocnego czwartego roku i przyjemności oraz satysfakcji z uczestnictwa w forum FTŚ.
Dziękuję Ekipie forum za ich włożoną pracę ;-)
*SDIP (U.N.O.)

Awatar użytkownika
luki
Posty: 5409
Rejestracja: 11 lis 2006, 13:29
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#2 Post autor: luki » 11 lis 2009, 00:09

Niezmiernie mi miło, podpisać się post niżej, że to już kończy się trzeci rok działalności FTŚ, a już z rankiem zaczyna się kolejny.
Szanowny Kolega Administrator, już dość obszernie wypowiedział się w tej kwestii, ale dodam od siebie swoje trzy grosze ;)

Również pragnę podziękować wszystkim którzy dają swój wkład w działanie tego forum nie tylko ze strony administracyjno-technicznej ale także wszelkiej sensowniej (bardziej lub mniej ;) ) wypowiedzi.
Od zeszłego roku na forum pojawiło się kolejne 16 tyś nowych postów. Jak zauważył już Peter opisaliśmy 1116 dni z życia komunikacji tramwajowej w GOP, nie tylko na bieżąco, ale także o wydarzeniach z lat wcześniejszych. Można śmiało powiedzieć, że kronika DPD rozwija się w obu kierunkach ;)

Miniony rok ukazał kilka zmian w szeregach forum, w większości lepszych - mam nadzieję, choć nie ukrywam, że wiele się też wydarzyło, nie zabrakło, banacji kont, mianowań na stanowiska, czy także rezygnacji.
Ale każdy z biegiem czasu odnajduje inne ścieżki, czasami wraca się na stare, czasami podąża nowymi.

Mam nadzieję, że kolejny rok będzie jeszcze ciekawszy, może nie będziemy musieli już przeżywać kolejnych zamknięć linii - każdemu tego życzę, a wreszcie cieszyć się z rozwoju naszej sieci i nowych wagonów.

Oby następne lata były lepsze dla naszych tramwajów, a dyskusje na FTŚ były jeszcze ciekawsze.

Czekamy także na Wasze propozycje odnoście dalszej działalności FTŚ - wszelkie e-maile lub wypowiedzi mile widziane.

Do zobaczenia w DPD ;) ... do zobaczenia na FTŚ :)
Legenda:
R - obsada z rozkładu
D - domyślam się, obsada typowana analogicznie
K - obsada z kamerki

Awatar użytkownika
Penny
Posty: 9369
Rejestracja: 14 cze 2008, 20:27
Lokalizacja: Chorzów

#3 Post autor: Penny » 11 lis 2009, 00:34

Wszystkiego Najlepszego :)

Ja z okazji urodzin tego forum życzę wszystkim, którzy je czytają i tworzą, a przede wszystkim tym, dzięki którym istnieje, wszystkiego najlepszego :cheers:

P.S. Życzę powrotu tej linii w to miejsce...
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Penny, łącznie zmieniany 1 raz.

DW
Posty: 8055
Rejestracja: 13 lis 2006, 19:56
Lokalizacja: Sosnowiec

#4 Post autor: DW » 11 lis 2009, 12:59

Nie będę już powtarzał tego, co dość obszernie opisali kol. Peter i luki nt. ostatniego roku forum i nie tylko. Może i za wiele wielkich nowości nie było, jednak na tutaj prawie każdy post ma jakąś wartość, więc tak naprawdę, w ciągu tego roku nowości było jakieś kilka tysięcy ;)

Dziękuję wszystkim, którzy dzielą się tutaj z nami informacjami, za poświęcenie swojego, zapewne cennego czasu i mam nadzieję, że nadal będziecie się tu udzielać (choć wiem, że czasem przychodzą takie, że po prostu się nie chce ;) ).

Chciałbym, aby priorytetem na ten rok okazało się stworzenie bazy danych z obsadami, aby można je gromadzić i odczytywać w o wiele czytelniejszej formie i patrząc na działo "Penny'ego" widzę, to staje się to coraz bardziej realne. Jestem pod naprawdę dużym wrażeniem. Ta baza jest po prostu świetna :D Oczywiście jest w niej jeszcze parę rzeczy do zrobienia, ale po poprawkach i zgodzie Pennego można by poszerzyć ją, aby zawierała wszystkie linie i udostępnić paru osobom do wpisywania. Wszystko trzeba będzie jeszcze uzgodnić, ale kawał dobrej roboty jest już przy niej zrobiony :)

Awatar użytkownika
Filip_777
Posty: 348
Rejestracja: 11 lis 2006, 11:50
Lokalizacja: Bytom

#5 Post autor: Filip_777 » 11 lis 2009, 13:12

Szybko zleciały te trzy lata :) Pamiętam właśnie, że w tym dniu siedząc rano przy komputerze, przeglądając sobie inne fora o naszych przewoźnikach w GOPie i ogólnie zauważyłem, że brakuje mi tu TŚ ;) Pomyślałem, to czemu by nie zaryzykować i nie założyć tego forum ;) I po pewnym czasie okazało się, że był to rzut w dziesiątkę :) Zaprosiłem później do pracy kol. Lukiego, kol. Petera, kol. Rzelfixa i jeszcze pare osób i jakoś ta maszyna o nazwie TŚ zaczęła się kulać i kula się już 3 lata :)

Ja jako główny założyciel (choć najmniej się tu udzielam bo jest to związane tym brakiem czasu) chciałbym podziękować wszystkim, że te forum przedewszystkim istnieje :) Dowiedziałem się tu wiele rzeczy, o których nie wiedziałem i chciałem się kiedyś dowiedzieć.

Więc dziękuje wszystkim i życzę żeby dotrwać nie 3-go roku istnienia forum a 30-tego roku ;)

Pozdrawiam :!:

Awatar użytkownika
KZKGaPowicz
Posty: 5835
Rejestracja: 08 mar 2008, 21:27
Lokalizacja: Ruda Śląska

#6 Post autor: KZKGaPowicz » 11 lis 2009, 20:50

Pragnę wszystkim Administratorom, Moderatorom, Newsmanom i wreszcie Użytkownikom życzyć samych dobrych chwil i sukcesów na niniejszym Forum, a także przesłać bardzo serdeczne podziękowania za trud włożony w pracę nad nim. Firmie "Tramwaje Śląskie S.A." życzę jak największej ilości wozokilometrów i rozbudowy naszej sieci tramwajowej, a nie jej likwidowania. Mam nadzieję, że władze samorządowe w końcu przejrzą na oczy i zaczną inwestować w infrastrukturę tramwajową, a autobusową ofertę ograniczą tam, gdzie trasy autobusowe dublują się z tramwajowymi i jednocześnie rozszerzą ją w miejscach, gdzie tramwaje nie jeżdżą. Mamy wielki potencjał, tylko musimy go wykorzystać. Jeszcze raz dziękuję wszystkim.
[scroll]Tramwaj = czyste powietrze nad miastem i więcej przewiezionych pasażerów niż autobusem!!![/scroll]

R_G
Posty: 2720
Rejestracja: 16 lut 2008, 14:00
Lokalizacja: Sosnowiec

#7 Post autor: R_G » 11 lis 2009, 20:54

No to cuż ja się będę powtarzał. Pod wszystkim co napisali wcześniej : KZKGaPowicz Filip_777 DW Penny luki Peter składam swój wielki podpis R&G. I jeszcze odnośnie liczby użytkowników to może jakaś kampania reklamowa ? :twisted:
:!: Pozdrawiam R1 :santa: :!:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości