Dwa lata forum !

Ogłoszenia i komunikaty administracji.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
luki
Posty: 5409
Rejestracja: 11 lis 2006, 13:29
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Dwa lata forum !

#1 Post autor: luki » 11 lis 2008, 00:00

Dziś mijają nam dwa lata od powstania forum. Na drugą rocznicę istnienia forum stłukło nam blisko 20 tysięcy postów. Wprawdzie liczby tej nie ma jeszcze w statystyce, ale po numerach postów można dojść do liczby 20738 zaksięgowanych wiadomości w bazie danych.
Największy dział Dzień po Dniu zawiera ponad 10 tys postów (co jest lekko większą połową wszystkich postów na forum) a liczba z każdym dniem rośnie. Opisaliśmy przynajmniej 737 dni życia komunikacji w regionie. Na forum zarejestrowało się blisko 100 osób. Poruszyliśmy wiele ciekawych i ważnych spraw na tym forum.
Z tego miejsca chciałbym życzyć wszystkim użytkownikom i członkom ekipy aby każdy kolejny dzień trzeciego roku był również owocny i przynosił satysfakcję z bycia użytkownikiem tego forum a gościom by się szybko zarejestrowali :mruga:
Podziękowania dla ekipy za dobrą a czasem ciężką pracę ;)
Legenda:
R - obsada z rozkładu
D - domyślam się, obsada typowana analogicznie
K - obsada z kamerki

ff
Posty: 5734
Rejestracja: 13 lis 2006, 18:33
Lokalizacja: ---

Re: Dwa lata forum !

#2 Post autor: ff » 11 lis 2008, 00:22

Również wszystkim gratuluję, dziękuję za dwa lata i życzę kolejnych. Zarejestrowanych użytkowników było trochę więcej niż 100. Nie liczę robotów, ale ze dwa trzy razy zrobiony został przesiew nieaktywnych czy obserwatorów z zerowych dorobkiem. W fajny dzień obchodzimy jubileusz, a przecież stało się to zupełnie przypadkowo. Chodzi mi oczywiście o to, że dziś 90. rocznica odzyskania niepodległości przez nasz piękny kraj :)

Awatar użytkownika
Peter
Posty: 8468
Rejestracja: 12 lis 2006, 06:46
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#3 Post autor: Peter » 11 lis 2008, 00:40

Ja również gratuluję i dziękuję Użytkownikom dzięki którym forum wciąż żyje i jak widać w statystykach rozwija się nadal po dwóch latach istnienia. Cieszy mnie to, że pozostaliśmy przede wszystkim forum konkretów i oby tak dalej. Stanie się ono kroniką do której będzie można zajrzeć sobie po latach dla niektórych bardzo cenną. Życzę jak najwięcej pozytywnych informacji dotyczących komunikacji tramwajowej w naszym regionie mimo wielu znaków zapytania jakie rysują się w najbliższej przyszłości.
*SDIP (U.N.O.)

R_G
Posty: 2720
Rejestracja: 16 lut 2008, 14:00
Lokalizacja: Sosnowiec

#4 Post autor: R_G » 11 lis 2008, 00:52

Wszystkiego najlepszego :) dla użytkowników tworzących to konkretne i jedyne-stricto tramwajowe forum o Tramwajach Śląskich. Mimo iż liczba użytkowników nieszybko rośnie-może to dobrze, przede wszystkim sprzyja to porządkowi-to ciągle forum jest oblegane przez MKM-ów. Flagowy dział forum DPD na pewno będzie służył w przyszłości jako ARCHIWUM i należą się tu słowa podziękowania za pracę wkładaną przez "obserwatorów" :) Dobrze że forum jest poukładane i nie ma tu miejsca na bezsensowne kłótnie, dobrze też że użytkownicy nie tworzą chaosu. Mimo iż na forum nie spędziłem jeszcze roku to wiem że szybko stąd nie ucieknę :) Pozdrowienia dla zespołu FTŚ
:!: Pozdrawiam R1 :santa: :!:

Marcin
Posty: 1860
Rejestracja: 09 sie 2007, 00:59
Lokalizacja: Sosnowiec - Zagórze

#5 Post autor: Marcin » 11 lis 2008, 12:08

Również życzę wszystkiego najlepszego,jestem tu już ponad rok i szybko nie mam zamiaru stąd odejść ;).Na tym forum jak na żadnym innym panuje przyjazna atmosfera,nigdy jeszcze nie spotkałem się z kłutnią :).Szczególnie chciałbym podziękować adminom i moderatorom że są tacy cierpliwi i wyrozumiali dla nowych użytkowników,na żadnym forum jak pamiętam nie przywitano mnie jak i innych użytkowników tak jak tutaj.Dziękuje też newsmanom i innym "obserwatorom" za kupę aktualnych informacji bez których to forum nie było by tym czym jest :).I jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego dla forum,kolejnych dwóch lat a nawet więcej ;).

rzelfix
Posty: 829
Rejestracja: 11 lis 2006, 23:18
Lokalizacja: GOP

#6 Post autor: rzelfix » 11 lis 2008, 12:57

Ja tak po prostu... Wszystkiego Najlepszego! :)

rafalurbino18
Posty: 6216
Rejestracja: 09 paź 2007, 13:56
Lokalizacja: Zabrze

#7 Post autor: rafalurbino18 » 11 lis 2008, 13:23

Skoro większość się tutaj wypowiada to ja również to zrobię. Oczywiście tak jak poprzednicy, życzę forum Wszystkiego Najlepszego. Zgodzę się z Marcinem, gdyż panuje tutaj naprawdę przyjazna atmosfera. Na forum piszę dopiero od kilku miesięcy choć konto założyłem ponad rok temu. Przekonałem się do niego i postaram się pisać tutaj jeszcze bardzo długo. Chciałem również podziękować administratorom i moderatorom forum, gdyż włożyli dużo pracy w to aby forum działało tak jak obecnie działa. Patrząc na statystyki z których wynika, że w czasie 1 roku przybywa 10 000 postów życzę 30 000 postów za rok (albo i więcej!). Fajnie by było gdyby na forum zaczęli pisać nowi użytkownicy. Zawsze oznaczałoby to więcej postów i więcej "newsów".
Pozdrawiam wszystkich, Rafał U18 ;)

DW
Posty: 8055
Rejestracja: 13 lis 2006, 19:56
Lokalizacja: Sosnowiec

#8 Post autor: DW » 11 lis 2008, 16:43

Również gratuluję adminom stworzenia forum, bo wreszcie znalazło się miejsce gdzie można było pisać o rzeczach mniej błahych (na forum WPK pisało się jedynie o ważniejszych zdarzeniach).
Na forum zarejestrowałem się 2 dni po jego stworzeniu i niedługo po tym prawie codziennie coś napisałem (jak nie byłem na żadnym wyjeździe).
Zauważyłem też, że dział "dzień po dniu" pojawił się 2 dni po założeniu forum i początkowo pojawiały się w nim różne informacje. Jeden z tematu w DPD był nawet ankietą (2006.11.15;)). Jednak obsad za wiele nie było wypisywanych (głównie nieplanowe). Rozpoczęło się to dopiero w 2007r. a ja trochę później, bo nie było wtedy na forum nikogo z Zagłębia, kogo mogłoby to zainteresować :P

PS
Akurat dzisiaj wybiło mi 1700 postów :P

Awatar użytkownika
Boguś
Posty: 4741
Rejestracja: 17 lis 2006, 16:30
Lokalizacja: Katowice-Piotrowice

#9 Post autor: Boguś » 11 lis 2008, 22:01

Już dwa lata! Ale ten czas leci. Z okazji małego święta życze wszystkim użytkownikom, aby przekazywali same dobre informacje dotyczące fonkcjonowania komunikacji tramwajowej w GOPie.

Dziękuje adminom za stworzenie jedynego forum zajmującego tylko tematyką tramwajową. Pozostałym użytkownikom dziękuje za stworzenie miłej i przyjaznej atmosfery. Jestem przekonany, że kolejne lata będą przebiegać w podobne atmosferze i pojawi grono nowych użytkowników, których nasze zainteresowania nie są im obojętne.

Awatar użytkownika
dombia
Posty: 326
Rejestracja: 12 lis 2006, 14:22
Kontakt:

#10 Post autor: dombia » 11 lis 2008, 23:13

Również składam ogromne podziękowania Twórcom, Kolegom Moderatorom jak i Reszcie Użytkowników za rzetelne informacje, bardzo miłą atmosferę, i tak dalej i tak dalej... :P

Ostatnio mało się udzielam - zbyt dużo nauki. Ale na bieżąco śledzę nowe posty - których liczba z dnia na dzień rośnie wprost proporcjonalnie :mryellow:

Wszystkiego najlepszego :DD:

Awatar użytkownika
Penny
Posty: 9369
Rejestracja: 14 cze 2008, 20:27
Lokalizacja: Chorzów

#11 Post autor: Penny » 12 lis 2008, 00:34

A ja jestem ciekaw jaki rozmiar ma baza danych zawierająca treść forum pod dwóch latach tworzenia nowych postów ;) ? /widzę, że jest ich ponad 20 000/

Awatar użytkownika
luki
Posty: 5409
Rejestracja: 11 lis 2006, 13:29
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#12 Post autor: luki » 12 lis 2008, 00:45

Cała baza ma lekko ponad 47 MB
Posty zawierają ok. 14 MB.

EDYCJA

No i jak się już rozeszło dziś w shout box mamy już osiągnięte 20 000 postów :D
Legenda:
R - obsada z rozkładu
D - domyślam się, obsada typowana analogicznie
K - obsada z kamerki

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości