2020.09.10
2020.09.10
701 #805
703 #812
704 #837
705 #823
706 #841
707 #835
709 #800
710 #354+355
711 #765+778
703 #812
704 #837
705 #823
706 #841
707 #835
709 #800
710 #354+355
711 #765+778
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2020, 19:28 przez Lagu, łącznie zmieniany 7 razy.
- mi4chal744
- Posty: 8407
- Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
- Lokalizacja: Zabrze / Warszawa
Re: 2020.09.10
Linia 1
11 #651
12 #658
13 #660
14 #503
Linia 3
31 #685+686
32 #904
33 #757+758
34 #653+654
35 #681+682
Linia 4
402 #733
403 #813
404 #677
405 #804
406 #506
Linia 5
501 #911
503 #905
Linia 9
91 #659
93 #788
94 #254
95 #785
96 #661
Linia 29
291 #341+342
292 #373+613
Linia 30
3001 #647+648
3002 #755+756
Linia T5
T5/1 #5903
T5/2 #5902
11 #651
12 #658
13 #660
14 #503
Linia 3
31 #685+686
32 #904
33 #757+758
34 #653+654
35 #681+682
Linia 4
402 #733
403 #813
404 #677
405 #804
406 #506
Linia 5
501 #911
503 #905
Linia 9
91 #659
93 #788
94 #254
95 #785
96 #661
Linia 29
291 #341+342
292 #373+613
Linia 30
3001 #647+648
3002 #755+756
Linia T5
T5/1 #5903
T5/2 #5902
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2020, 14:15 przez mi4chal744, łącznie zmieniany 3 razy.
Linia 5: Zaborze Pętla -Zaborze Skargi - Zabrze Prof. Religi- Biskupice Zamkowa- Bobrek Ratusz - Bytom Pl. Sikorskiego
Dziś służba na:
703
Dziś służba na:
703
Re: 2020.09.10
172 #854
Re: 2020.09.10
401 #814
-
- Posty: 5340
- Rejestracja: 01 cze 2014, 13:01
- Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Re: 2020.09.10
2201 #768
2202 #752
2203 #728
2204 #664
2205 #859
2206 #790
2202 #752
2203 #728
2204 #664
2205 #859
2206 #790
Re: 2020.09.10
O 13:12 przez Świętochłowice muzeum kier mijanka pojechał nadzór ruchu
Re: 2020.09.10
381 #1019
Re: 2020.09.10
272 #665
273 #761
273 #761
-
- Posty: 5876
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Re: 2020.09.10
131 #802
132 #771+772
133 #803
134 #781+747
4301 #673
4302 #689
4303 #767
Wieczorno-nocny:
1311 #674
132 #771+772
133 #803
134 #781+747
4301 #673
4302 #689
4303 #767
Wieczorno-nocny:
1311 #674
Ostatnio zmieniony 11 wrz 2020, 01:52 przez Trampesar6, łącznie zmieniany 1 raz.
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
-
- Posty: 5876
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Re: 2020.09.10
01 #1008
02 #1003
601 #824
602 #833
603 #836
605 #834
608 #825
609 #829 (około 10) -> #842 (około 12) -> #827 (w kursie o 19:25 z Katowic do Bytomia)
610 #826
1401 #691
1402 #674
1403 #702
1404 #573
1406 #282
1407 #691
1501 #820 -> #843
1502 #822 -> #839
1503 #827 -> #822
1504 #848 -> #829
1505 #840
1506 #842 -> #846
1507 #831 -> #848
1508 #839 -> #830
161 #914
163 #857
165 #858
166 #900
167 #851
1901 #711+712
1902 #492+493
1903 #1004
1904 #456+457
1905 #713+714
1906 #495+496
1907 #283+285
1908 #684+715
1909 #719+720
1910 #746+745
1912 #705+706
2001 #806
2002 #782+786
2003 #809
2004 #370+371
2005 #669+670
2006 #680+679
2007 #808
2008 #675+676
2009 #725+736
211 #754
212 #701
213 #726+727
214 #856
215 #700
216 #703+704
217 #860
218 #521+523
2601 #932
2602 #537+529
2603 #633+634
2604 #938
2605 #942
2606 #629+630
2607 #268+269
2608 #945
2609 #923
275 #627
276 #645
277 #264+265
278 #535
381 #1019
SDIP
02 #1003
601 #824
602 #833
603 #836
605 #834
608 #825
609 #829 (około 10) -> #842 (około 12) -> #827 (w kursie o 19:25 z Katowic do Bytomia)
610 #826
92 #652
1401 #691
1402 #674
1403 #702
1404 #573
1406 #282
1407 #691
1501 #820 -> #843
1502 #822 -> #839
1503 #827 -> #822
1504 #848 -> #829
1505 #840
1506 #842 -> #846
1507 #831 -> #848
1508 #839 -> #830
161 #914
163 #857
165 #858
166 #900
167 #851
173 #852
1901 #711+712
1902 #492+493
1903 #1004
1904 #456+457
1905 #713+714
1906 #495+496
1907 #283+285
1908 #684+715
1909 #719+720
1910 #746+745
1912 #705+706
2001 #806
2002 #782+786
2003 #809
2004 #370+371
2005 #669+670
2006 #680+679
2007 #808
2008 #675+676
2009 #725+736
211 #754
212 #701
213 #726+727
214 #856
215 #700
216 #703+704
217 #860
218 #521+523
2601 #932
2602 #537+529
2603 #633+634
2604 #938
2605 #942
2606 #629+630
2607 #268+269
2608 #945
2609 #923
274 #530+540
275 #627
276 #645
277 #264+265
278 #535
381 #1019
SDIP
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości