2016.08.08
2016.08.08
331 #692
332 #550 *
4302 #687
4305 #691
332 #550 *
4302 #687
4305 #691
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Seba77, łącznie zmieniany 1 raz.
601 #836 planowo w kursie o 6:44 z Brynowa
602 #823
604 #832
606 #833
607 #834
611 #837 opóźniony 12 minut w kursie o 6:29 z Brynowa
1908 #456+457
1909 #709+710
1912 #711+712 od 7:20 przyblokowany na Dąb Kościół w kier. Katowic przez pociąg 115
Wagon #831 stał o 7:12 na Stadion Śląski Pętla Zachodnia pusty z wyłączonymi wyświetlaczami.
602 #823
604 #832
606 #833
607 #834
611 #837 opóźniony 12 minut w kursie o 6:29 z Brynowa
1908 #456+457
1909 #709+710
1912 #711+712 od 7:20 przyblokowany na Dąb Kościół w kier. Katowic przez pociąg 115
Wagon #831 stał o 7:12 na Stadion Śląski Pętla Zachodnia pusty z wyłączonymi wyświetlaczami.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Penny, łącznie zmieniany 8 razy.
111 #661Pimpek pisze:112 #681+682
113 #788
114 #379+415
115 #639
117 #255
118 #649+650
1902 #683+642Penny pisze:1908 #456+457
1909 #709+710
1912 #711+712
1910 #719+720
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez patryk644, łącznie zmieniany 3 razy.
2001 #702
2002 #725+736
2003 #807
2004 #734+735
2005 #800
2006 #906
2007 #812 Awaria wszystkich drzwi o 09:58 na przystanku Katowice Rynek (Teatr Śl.). Po kilku minutach tramwaj ruszył dalej.
2008 #268+269
2009 #808
2010 #901
2002 #725+736
2003 #807
2004 #734+735
2005 #800
2006 #906
2007 #812 Awaria wszystkich drzwi o 09:58 na przystanku Katowice Rynek (Teatr Śl.). Po kilku minutach tramwaj ruszył dalej.
2008 #268+269
2009 #808
2010 #901
Ostatnio zmieniony 08 sie 2016, 10:44 przez patryk644, łącznie zmieniany 7 razy.
603 #827 Chorzów Chopina 7:50 kier. BytomPenny pisze:601 #836
602 #823
604 #832
606 #833
607 #834
611 #837
1903 #856Penny pisze:1901 #684+756patryk644 pisze:1902 #683+642Penny pisze:1908 #456+457
1909 #709+710
1912 #711+712
1910 #709+710
1911 #854
1904 #587+612
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez patryk644, łącznie zmieniany 2 razy.
133 #370+371Penny pisze:131 #688
132 #771+772
134 #781+747
4303 #689Seba77 pisze:4302 #687
4305 #691
O godzinie 10:16 z zajezdni Zawodzie wyjechał wagon #829 jako Przejazd Techniczny. Kierował się w stronę centrum Katowic.
[ Dodano: 2016-08-08, 10:24 ]
1401 #695
1402 #784
1403 #672
1404 #693
1405 #676
1406 #782
1407 #282
1408 #670
1409 #746
Ostatnio zmieniony 08 sie 2016, 17:45 przez patryk644, łącznie zmieniany 8 razy.
- mi4chal744
- Posty: 8407
- Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
- Lokalizacja: Zabrze / Warszawa
Linia 5
501 #852
502 #283+285
503 #617
504 #717+721
505 #857
506 #909
507 #651
508 #685+686
509 #851
510 #703+704
511 #476 -> #374
512 #911
501 #852
502 #283+285
503 #617
504 #717+721
505 #857
506 #909
507 #651
508 #685+686
509 #851
510 #703+704
511 #476 -> #374
512 #911
Ostatnio zmieniony 08 sie 2016, 15:53 przez mi4chal744, łącznie zmieniany 11 razy.
Linia 5: Zaborze Pętla -Zaborze Skargi - Zabrze Prof. Religi- Biskupice Zamkowa- Bobrek Ratusz - Bytom Pl. Sikorskiego
Dziś służba na:
703
Dziś służba na:
703
24x #625skoti pisze:246 #524
Może zacznij używać znaku "->" jako podmiana niż cytować i pisać bez podmiany....
http://komunikacjazbiorowa.flog.pl/
http://komunikacjazbiorowa.flog.pl/
- mi4chal744
- Posty: 8407
- Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
- Lokalizacja: Zabrze / Warszawa
Linia 4
401 #813
402 #811
403 #804
404 #814
401 #813
402 #811
403 #804
404 #814
Ostatnio zmieniony 08 sie 2016, 13:47 przez mi4chal744, łącznie zmieniany 4 razy.
Linia 5: Zaborze Pętla -Zaborze Skargi - Zabrze Prof. Religi- Biskupice Zamkowa- Bobrek Ratusz - Bytom Pl. Sikorskiego
Dziś służba na:
703
Dziś służba na:
703
21x #646
Może zacznij używać znaku "->" jako podmiana niż cytować i pisać bez podmiany....
http://komunikacjazbiorowa.flog.pl/
http://komunikacjazbiorowa.flog.pl/
- mi4chal744
- Posty: 8407
- Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
- Lokalizacja: Zabrze / Warszawa
Linia 1
12 #938
13 #925
14 #934
15 #945
16 #939
Linia 3
31 #406+360
32 #653+654
33 #461+460
34 #907
35 #506+503
12 #938
13 #925
14 #934
15 #945
16 #939
Linia 3
31 #406+360
32 #653+654
33 #461+460
34 #907
35 #506+503
Ostatnio zmieniony 08 sie 2016, 14:14 przez mi4chal744, łącznie zmieniany 5 razy.
Linia 5: Zaborze Pętla -Zaborze Skargi - Zabrze Prof. Religi- Biskupice Zamkowa- Bobrek Ratusz - Bytom Pl. Sikorskiego
Dziś służba na:
703
Dziś służba na:
703
- mi4chal744
- Posty: 8407
- Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
- Lokalizacja: Zabrze / Warszawa
- mi4chal744
- Posty: 8407
- Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
- Lokalizacja: Zabrze / Warszawa
701 #801
702 #767
703 #853
704 #777
705 #815
706 #786
707 #803
708 #765
709 #805
710 #779
711 #775
1501 #843
1502 #844
1503 #847
1504 #848
1505 #840
1506 #841
1507 #849
1508 #845
702 #767
703 #853
704 #777
705 #815
706 #786
707 #803
708 #765
709 #805
710 #779
711 #775
1501 #843
1502 #844
1503 #847
1504 #848
1505 #840
1506 #841
1507 #849
1508 #845
Ostatnio zmieniony 08 sie 2016, 19:26 przez patryk644, łącznie zmieniany 1 raz.
-
- Posty: 5911
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Tak.skoti pisze:A co tu chodzi? Kolega Patryk644 miał wpisane wszystkie 15-stki, dużo wcześniej w poście na pierwszej stronie DPD, a teraz usunął i wpisał jako osobny post?patryk644 pisze:1501 #843
1502 #844
1503 #847
1504 #848
1505 #840
1506 #841
1507 #849
1508 #845
Ostatnio zmieniony 08 sie 2016, 18:21 przez Trampesar6, łącznie zmieniany 2 razy.
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Czy były inne linie w tamtym poście?Trampesar6 pisze:Tak.skoti pisze:A co tu chodzi? Kolega Patryk644 miał wpisane wszystkie 15-stki, dużo wcześniej w poście na pierwszej stronie DPD, a teraz usunął i wpisał jako osobny post?patryk644 pisze:1501 #843
1502 #844
1503 #847
1504 #848
1505 #840
1506 #841
1507 #849
1508 #845
-
- Posty: 5911
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Linia nr 7Filip_777 pisze:Czy były inne linie w tamtym poście?Trampesar6 pisze:Tak.skoti pisze:A co tu chodzi? Kolega Patryk644 miał wpisane wszystkie 15-stki, dużo wcześniej w poście na pierwszej stronie DPD, a teraz usunął i wpisał jako osobny post?patryk644 pisze:1501 #843
1502 #844
1503 #847
1504 #848
1505 #840
1506 #841
1507 #849
1508 #845
Ostatnio zmieniony 08 sie 2016, 18:27 przez Trampesar6, łącznie zmieniany 2 razy.
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Z kompletnych linii były tam 7, 14 i 15, więc chyba tylko dla licznika postów 7 i 15 zostały wydzielone do osobnych postów.Trampesar6 pisze:Linia nr 7Filip_777 pisze:Czy były inne linie w tamtym poście?Trampesar6 pisze:Tak.skoti pisze:A co tu chodzi? Kolega Patryk644 miał wpisane wszystkie 15-stki, dużo wcześniej w poście na pierwszej stronie DPD, a teraz usunął i wpisał jako osobny post?
Jak dla mnie jest to zwykłe nabijanie sobie postów.Penny pisze:Z kompletnych linii były tam 7, 14 i 15, więc chyba tylko dla licznika postów 7 i 15 zostały wydzielone do osobnych postów.Trampesar6 pisze:Linia nr 7Filip_777 pisze:Czy były inne linie w tamtym poście?Trampesar6 pisze:Tak.skoti pisze:A co tu chodzi? Kolega Patryk644 miał wpisane wszystkie 15-stki, dużo wcześniej w poście na pierwszej stronie DPD, a teraz usunął i wpisał jako osobny post?
-
- Posty: 5340
- Rejestracja: 01 cze 2014, 13:01
- Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 146 gości