2016.05.01
2016.05.01
601 #829
603 #820
605 #830
607 #837
609 #833
611 #824
1901 #765
1903 #856
1905 #774
1907 #354+355
1909 #778
1911 #853
603 #820
605 #830
607 #837
609 #833
611 #824
1901 #765
1903 #856
1905 #774
1907 #354+355
1909 #778
1911 #853
*SDIP (U.N.O.)
-
- Posty: 5878
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
2003 #812
2005 #810
2007 #802
2009 #805
2005 #810
2007 #802
2009 #805
Ostatnio zmieniony 01 maja 2016, 13:23 przez Trampesar6, łącznie zmieniany 3 razy.
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
111 #742
112 #425
113 #677
115 #733
117 #417
118 #614
112 #425
113 #677
115 #733
117 #417
118 #614
Ostatnio zmieniony 01 maja 2016, 14:25 przez Peter, łącznie zmieniany 1 raz.
*SDIP (U.N.O.)
1911 #853 -> #684+756 10:25 Katowice Stęślickiego kier. Katowice Plac MiarkiPeter pisze:1901 #765
1903 #856
1905 #774
1907 #354+355
1909 #778
1911 #853
Ostatnio zmieniony 01 maja 2016, 13:34 przez DrNeStA, łącznie zmieniany 1 raz.
-
- Posty: 5878
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Ok. 35 minut temu w okolicach chorzowskiego rynku widziałem na poc. 1901 i 1905 składy Moderusów Alfa. Na poc. 1907 też kursuje skład Moderusów Alfa. Niestety, ale numerów nie widziałem. Wygląda na to, że na linii nr 19 zamiast solówek są składy. Obecnie na poc. 1911 jeździ Moderus Beta.
Ostatnio zmieniony 01 maja 2016, 17:03 przez Trampesar6, łącznie zmieniany 3 razy.
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
-
- Posty: 5340
- Rejestracja: 01 cze 2014, 13:01
- Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
1401 #688Seba77 pisze:1403 #672
1407 #670
1409 #676
Ostatnio zmieniony 01 maja 2016, 15:33 przez krystian517, łącznie zmieniany 1 raz.
- tramwajarze z19
- Posty: 2322
- Rejestracja: 27 mar 2012, 13:35
- Lokalizacja: Bytom - Karb
- Kontakt:
O godzinie 16:30 przez Stroszek Osiedle w kierunku Zajezdni przejechała eNka #1167.
[ Dodano: 2016-05-01, 17:25 ]
19xx #703+704
[ Dodano: 2016-05-01, 17:25 ]
19xx #647+648DrNeStA pisze:1911 #853 -> #684+756 10:25 Katowice Stęślickiego kier. Katowice Plac MiarkiPeter pisze:1901 #765
1903 #856
1905 #774
1907 #354+355
1909 #778
1911 #853
19xx #703+704
Linia 179:TARNOWSKIE GÓRY DWORZEC - Lasowice - Nowe Chechło - Świerklaniec - Niezdara - Tąpkowice- Podtąpkowice - Ożarowice - Zendek - Zadzień - Mierzęcice - SIEDLISKA
179/3 #5504
179/3 #5504
-
- Posty: 5878
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
Dzisiaj ludzie byli ucieszeni widząc składy zamiast solówekBoguś pisze:1901 #684+756 14:17 Dąb SCC -> Stroszektramwajarze z19 pisze:19xx #647+648DrNeStA pisze:1911 #853 -> #684+756 10:25 Katowice Stęślickiego kier. Katowice Plac MiarkiPeter pisze:1901 #765
1903 #856
1905 #774
1907 #354+355
1909 #778
1911 #853
19xx #703+704
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości