2015.06.01
2015.06.01
01 #711+712
02 #264+265
03 #647+648
1901 #914
1902 #911 -> #902
1903 #906
1904 #910
1905 #901 -> #905
1906 #912
1907 #903
1908 #900
02 #264+265
03 #647+648
1901 #914
1902 #911 -> #902
1903 #906
1904 #910
1905 #901 -> #905
1906 #912
1907 #903
1908 #900
Ostatnio zmieniony 01 cze 2015, 15:42 przez Seba77, łącznie zmieniany 2 razy.
2001 #813 o 6:10 na Katowice Sobieskiego, kier. Chorzów
2003 #810
2006 #268+269 kurs o 5:42 z Chorzowa
2007 #809
2008 #370+371
2009 #814 o 6:05 na Załęże Dwór, kier. Chorzów
2003 #810
2006 #268+269 kurs o 5:42 z Chorzowa
2007 #809
2008 #370+371
2009 #814 o 6:05 na Załęże Dwór, kier. Chorzów
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Penny, łącznie zmieniany 3 razy.
706 #709 o 5:59 na Załęże Szkoła, kier. Bytom
707 #707
711 #451 -> ?
4302 #695 zjeżdżał o 5:58 do zajezdni Batory
4303 #674
4304 #573 o 6:12 na Katowice Plac Wolności, kier. Chorzów
707 #707
711 #451 -> ?
4302 #695 zjeżdżał o 5:58 do zajezdni Batory
4303 #674
4304 #573 o 6:12 na Katowice Plac Wolności, kier. Chorzów
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Penny, łącznie zmieniany 1 raz.
- mi4chal744
- Posty: 8407
- Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
- Lokalizacja: Zabrze / Warszawa
O 9:25 z przyst. S-c Dworzec PKP do Katowic jechał wagon nauki jazdy #111 oznaczony jako "S WAGON SPECJALNY".
1502 #848
1506 #846
1507 #843
215 #591
217 #627+667
218 #617
241 #1167
3102 #602
3103 #929
3105 #923
Przejazd trwa nieco dłużej niż przewiduje rozkład, więc na przystankach końcowych motorniczy nie ma w ogóle przerwy (za wyjątkiem przerw uwzględnionych w rozkładzie, gdy z taktu 30-minutowego wypada co 2-3 godziny po jednym kursie).
Info od Rafała z Helenki:
Tuż po 10:10 z przyst. Mikulczyce Plac Kroczka do pętli jechały zaraz za sobą pociągi 35 i 31. Pierwszy opóźniony 20 minut.
31 #561+382
35 #270+271
1502 #848
1506 #846
1507 #843
215 #591
217 #627+667
218 #617
241 #1167
3102 #602
3103 #929
3105 #923
Wagon nie ma oznaczeń z numerem pociągu, ale jako że kursuje tam tylko jeden pociąg to musi to być 241Penny pisze:(...) w przypadku linii 24 starczy się upewnić, czy jest to pociąg 241
Przejazd trwa nieco dłużej niż przewiduje rozkład, więc na przystankach końcowych motorniczy nie ma w ogóle przerwy (za wyjątkiem przerw uwzględnionych w rozkładzie, gdy z taktu 30-minutowego wypada co 2-3 godziny po jednym kursie).
Info od Rafała z Helenki:
Tuż po 10:10 z przyst. Mikulczyce Plac Kroczka do pętli jechały zaraz za sobą pociągi 35 i 31. Pierwszy opóźniony 20 minut.
31 #561+382
35 #270+271
Odezwij się do mnie na @Penny pisze:Dzięki! Ale gafa Przeoczyłem. Co więcej, w przypadku linii 24 starczy się upewnić, czy jest to pociąg 241 Zatem głównie potrzebujemy informacji na temat linii 27.rifi pisze:Linia 26 od dziś jest zawieszona.
Publikuję tylko informacje nie stanowiące tajemnicy przedsiębiorstwa.(Dz.U. z 2003 r. Nr 153, poz. 1503 ze zm. ) Wypowiedzi prezentowane na tym forum są moimi prywatnymi opiniami i nie są oficjalnym stanowiskiem spółki Tramwaje Śląskie S.A.
- tramwajarze z19
- Posty: 2322
- Rejestracja: 27 mar 2012, 13:35
- Lokalizacja: Bytom - Karb
- Kontakt:
11 #935
12 #939
13 #934
14 #946
15 #925
16 #945
17 #924
33 #788
34 #685+686
Wieczorne:
312 #267
401 #811
402 #419
403 #815
404 #256
504 #254+255
505 #757+758
506 #726+727 (wrócił z nauki jazdy)
507 #604+603
508 #550+551 (opóźniony 10 min)
509 #341+342
Dodałem cytat z obsadą linii 5.
// Boguś
12 #939
13 #934
14 #946
15 #925
16 #945
17 #924
32 #653+654 (brak numeru pociągu)DW pisze:31 #561+382
35 #270+271
33 #788
34 #685+686
Wieczorne:
312 #267
401 #811
402 #419
403 #815
404 #256
503 #564+565mi4chal254 pisze:5xx #550+551
504 #254+255
505 #757+758
506 #726+727 (wrócił z nauki jazdy)
507 #604+603
508 #550+551 (opóźniony 10 min)
509 #341+342
Dodałem cytat z obsadą linii 5.
// Boguś
Ostatnio zmieniony 03 cze 2015, 22:39 przez trajtek, łącznie zmieniany 6 razy.
27(?) - #440+446
27(?) - #537+529
Zatem będzińskie wozy w katowickiej zajezdni Jak na pierwszy dzień zmiany linii 27 wszystko idzie płynnie
27(?) - #537+529
Zatem będzińskie wozy w katowickiej zajezdni Jak na pierwszy dzień zmiany linii 27 wszystko idzie płynnie
Ostatnio zmieniony 01 cze 2015, 16:41 przez Radko_90, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
- mi4chal744
- Posty: 8407
- Rejestracja: 16 cze 2014, 22:31
- Lokalizacja: Zabrze / Warszawa
linia 5
510 #250+251
Dodałem cytat z obsadą linii 5.
// Boguś
501 #613+373trajtek pisze:503 #564+565mi4chal254 pisze:5xx #550+551
504 #254+255
505 #757+758
506 #726+727 (wrócił z nauki jazdy)
507 #604+603
508 #550+551 (opóźniony 10 min)
509 #341+342
510 #250+251
Dodałem cytat z obsadą linii 5.
// Boguś
Ostatnio zmieniony 03 cze 2015, 22:42 przez mi4chal744, łącznie zmieniany 3 razy.
Linia 5: Zaborze Pętla -Zaborze Skargi - Zabrze Prof. Religi- Biskupice Zamkowa- Bobrek Ratusz - Bytom Pl. Sikorskiego
Dziś służba na:
703
Dziś służba na:
703
- tramwajarze z19
- Posty: 2322
- Rejestracja: 27 mar 2012, 13:35
- Lokalizacja: Bytom - Karb
- Kontakt:
391 #705+706
392 #713+714
393 #719+720
394 #755+756
395 #717+721
396 #456+457
397 #681+682
Wieczorne & Nocne:
713 #765
715 #710
3911 #487
3913 #773
3914 #719+720
3915 #587
3917 #622
Po godzinie 12:00 przez ulicę Moniuszki w Bytomiu "pod prąd" przejechał trójskład #773+743+622.
392 #713+714
393 #719+720
394 #755+756
395 #717+721
396 #456+457
397 #681+682
Wieczorne & Nocne:
713 #765
715 #710
3911 #487
3913 #773
3914 #719+720
3915 #587
3917 #622
Po godzinie 12:00 przez ulicę Moniuszki w Bytomiu "pod prąd" przejechał trójskład #773+743+622.
Linia 179:TARNOWSKIE GÓRY DWORZEC - Lasowice - Nowe Chechło - Świerklaniec - Niezdara - Tąpkowice- Podtąpkowice - Ożarowice - Zendek - Zadzień - Mierzęcice - SIEDLISKA
179/3 #5504
179/3 #5504
271 #517+595 14:37 -> MysłowiceKonstalN pisze:271 #517+595 godz.11:25 S-c Klonowa kier. MysłowiceRadko_90 pisze:27(?) - #440+446
27(?) - #537+529
Rezerwa na Dańdówce #636+635
274 #633+634 godz. 11:35 S-c Dańdówka kier. Kazimierz
272 #537+529 14:37 -> Mysłowice, 16:57 -> Mysłowice
273 #521+518 14:41 -> Kazimierz, 15:17 -> Mysłowice
274 #633+634 15:03 -> Kazimierz
275 #440+446 15:57 -> Mysłowice
Wieczorne 27:
2714? #673 21:04 -> Kazimierz
Wszystkie obserwacje S-c Klimontów Policja.
I dla zmyłki jeszcze autobus o numerze bocznym 26Linia26 pisze:Jak tu się nie dziwić że ludzie mają mętlik w głowie, jak T-27 kier. Urząd Miasta jechał tak otablicowany...:
Ja tylko widziałem jak zamiast "T27" wyświetlał się numer linii "027" albo jak wbity był kierunek z nazwą przystanku początkowego a nie końcowego.
-
- Posty: 5876
- Rejestracja: 23 cze 2015, 00:05
- Lokalizacja: Siem-ce Śl.
93 #684Penny pisze:97 #612
Linia nr 13: Siemianowice Plac Skargi - Katowice Plac Wolności
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Linia nr 16: Wełnowiec - Brynów
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości