2013.08.13
- KZKGaPowicz
- Posty: 5835
- Rejestracja: 08 mar 2008, 21:27
- Lokalizacja: Ruda Śląska
- tramwajarze z19
- Posty: 2322
- Rejestracja: 27 mar 2012, 13:35
- Lokalizacja: Bytom - Karb
- Kontakt:
606 #492+493Penny pisze:603 #804
604 #812
608 #813
607 #800
610 #644+344
611 #814
612 #717+721
1901 #704Penny pisze:1904 #647+648
1906 #495+496
1907 #548+488
1908 #711+712
1902 #709+710
1903 #456+457
1909 #703
1910 #713+714
1911 #471+478
1912 #464+465
LINIA 38:
381 #954
LINIA 39:
391 #743
393 #722
Ostatnio zmieniony 19 sie 2013, 21:33 przez tramwajarze z19, łącznie zmieniany 7 razy.
Linia 179:TARNOWSKIE GÓRY DWORZEC - Lasowice - Nowe Chechło - Świerklaniec - Niezdara - Tąpkowice- Podtąpkowice - Ożarowice - Zendek - Zadzień - Mierzęcice - SIEDLISKA
179/3 #5504
179/3 #5504
601 #811 o 18.00tramwajarze z19 pisze:606 #492+493Penny pisze:603 #804
604 #812
608 #813
607 #800
608 #813
610 #814
611 #644+344
612 #717+721
602 #783+784
609 #806
111 #909
112 #906
113 #903
114 #902
37x #746+745 w kursie zjazdowym z Chorzowa po 18.30
Ostatnio zmieniony 19 sie 2013, 21:34 przez hanys76, łącznie zmieniany 6 razy.
1404 #767Michal_94 pisze:1401 #699
1402 #767
1403 #674
1407 #688
1905 #257+258tramwajarze z19 pisze:1901 #704Penny pisze:1904 #647+648
1906 #495+496
1907 #548+488
1908 #711+712
1902 #709+710
1903 #456+457
1909 #703
1910 #713+714
1911 #471+478
1912 #464+465
1909 #779 podmiana *
368 #906Michal_94 pisze:362 #901
364 #693
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Penny, łącznie zmieniany 2 razy.
Re: 2013.08.13
2601 żelazkogg73 pisze:2609 #928
2603 #938
271 żelazko
274 #790
275 #623+624
276 #633+634
2716 #534
Pozdrawiam R1 :santa:
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości