2012.11.14
2012.11.14
601 #719+720
602 #809
604 #816
606 #800
111 #250+251
112 #583+584
113 #? - > #607+617
114 #262+282
115 #599+600
116 #746+745
117 #702+701
118 #725+736
O 8:05 z Batorego wyjechał skład #607+617 na podmianę pociągu 113 (info SMS)
602 #809
604 #816
606 #800
111 #250+251
112 #583+584
113 #? - > #607+617
114 #262+282
115 #599+600
116 #746+745
117 #702+701
118 #725+736
O 8:05 z Batorego wyjechał skład #607+617 na podmianę pociągu 113 (info SMS)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Penny, łącznie zmieniany 8 razy.
1401 #590
1402 #277
1403 #281
1404 #591
1405 #692
1406 #767
1407 #340
1408 #661
1409 #416
1501 #667
1502 #906
1503 #621
1504 #537
1505 #595
1506 #901
1507 #450
1508 #530
1509 #534
1601 #815
1602 #783+784
1603 #807
1604 #811
1605 #805
1606 #637+638
1607 #803
1608 #370+371
1609 #810
1610 #734+735
1402 #277
1403 #281
1404 #591
1405 #692
1406 #767
1407 #340
1408 #661
1409 #416
1501 #667
1502 #906
1503 #621
1504 #537
1505 #595
1506 #901
1507 #450
1508 #530
1509 #534
1601 #815
1602 #783+784
1603 #807
1604 #811
1605 #805
1606 #637+638
1607 #803
1608 #370+371
1609 #810
1610 #734+735
Ostatnio zmieniony 16 lis 2012, 21:30 przez Łukasz, łącznie zmieniany 5 razy.
- KZKGaPowicz
- Posty: 5835
- Rejestracja: 08 mar 2008, 21:27
- Lokalizacja: Ruda Śląska
Linia 18:
Poc. 181 #785 -> #476*
Poc. 182 #255
Poc. 183 #744
Poc. 184 #374 -> #558**
Poc. 185 #775
Poc. 186 #766
* - Edycja, godz. 14:26.
** - Edycja, godz. 21:13.
Poc. 181 #785 -> #476*
Poc. 182 #255
Poc. 183 #744
Poc. 184 #374 -> #558**
Poc. 185 #775
Poc. 186 #766
* - Edycja, godz. 14:26.
** - Edycja, godz. 21:13.
Ostatnio zmieniony 14 lis 2012, 21:13 przez KZKGaPowicz, łącznie zmieniany 2 razy.
[scroll]Tramwaj = czyste powietrze nad miastem i więcej przewiezionych pasażerów niż autobusem!!![/scroll]
- Damian_1947
- Posty: 1120
- Rejestracja: 17 lis 2011, 19:05
- Lokalizacja: Sosnowiec
60x #691+689 brak numeru pociągu za szybą.Penny pisze:601 #719+720
602 #809
604 #816
606 #800
Spore zamieszanie po 14.30 na Metalowców. Na torze do alstomu stał 809. Przed nim skład który po chwili pojechał do Bytomia. Od ratusza przyjechał skład 691+689 otablicowany na 6. Skład ten wjechał na łuk linii 11 i czekał przed światłami. Od Katowic nadjechał jeszcze 816, który podjechał na przystanek, za nim do Bytomia ruszył wagon 809. Skład 691+689 zawrócił na trójkącie i pojechał do ratusza.
2603 #929KonstalN pisze:2601 #694 -> #552 (widziany ok. 12.50)Damian_1947 pisze:2601 #694
2602 #941
2609 #927
2604 #931
2605 #751+752
2608 #936
2610 #922
275 #664+663Damian_1947 pisze:272 #757+758
27x #440+446
Na odcinku ok. 5-10 m. przed przystankiem Dańdówka Os. Robotnicze od strony Niwki "podreperowano" styk, wymieniono ok. 10 podkładów, i wysypano nowy tłuczeń
Pozdrawiam, Kamil
11 #939
12 #938
13 #932
14 #934
15 #942
17 #947
32 #556+557
33 #395+386
401 #360
403 #256
405 #639
501 #495+496
502 #316+472
503 #579+610
507 #364+392
#561+382 otablicowany w linię 5 wyjechał z Zaborza o 17:27. Pasował na pociąg 508
#260+261 wyjechał do zajezdni z Zaborza o 17:50
12 #938
13 #932
14 #934
15 #942
17 #947
32 #556+557
33 #395+386
401 #360
403 #256
405 #639
501 #495+496
502 #316+472
503 #579+610
507 #364+392
Od 18: #558KZKGaPowicz pisze:Poc. 184 #374
#561+382 otablicowany w linię 5 wyjechał z Zaborza o 17:27. Pasował na pociąg 508
#260+261 wyjechał do zajezdni z Zaborza o 17:50
606 #800 - > #814 podmiana o 20.00 na Metalowców kierunek Bytom.Patryk105 pisze:603 #705+706hanys76 pisze:60x #691+689Penny pisze:601 #719+720
602 #809
604 #816
606 #800
607 #711+712
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Penny, łącznie zmieniany 3 razy.
211 ? -> #552 (o 19:00)
214 #526
215 #553
216 #525
217 #527
218 #540
2606 #937
2607 #920
260x ? -> #928 (o 12:17 mijał przyst. Sosnowiec Estakada jadąc w str. Dworca PKP)
276 #623+624
Kursowały nauki jazdy:
- o 9:09 #141L+142L mijał przystanek Sosnowiec Wysoka jadąc z Milowic do Centrum,
- o 12:42 #141L+142L mijał przystanek Pogoń Kościół jadąc od str. Będzina w str. Centrum.
214 #526
215 #553
216 #525
217 #527
218 #540
245 #740KonstalN pisze:243 #602Damian_1947 pisze:242 #635
2601 #694 -> #552 (podmiana o 9:06)Linia26 pisze:2603 #929KonstalN pisze:2601 #694 -> #552 (widziany ok. 12.50)Damian_1947 pisze:2601 #694
2602 #941
2609 #927
2604 #931
2605 #751+752
2608 #936
2610 #922
2606 #937
2607 #920
260x ? -> #928 (o 12:17 mijał przyst. Sosnowiec Estakada jadąc w str. Dworca PKP)
274 #755+756KonstalN pisze:275 #664+663Damian_1947 pisze:272 #757+758
27x #440+446
276 #623+624
Kursowały nauki jazdy:
- o 9:09 #141L+142L mijał przystanek Sosnowiec Wysoka jadąc z Milowic do Centrum,
- o 12:42 #141L+142L mijał przystanek Pogoń Kościół jadąc od str. Będzina w str. Centrum.
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości