Awaria sygnalizacji w Łagiewnikach (T7)

Wszystko o sprawach technicznych dotyczących tramwajów i infrastruktury.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
luki
Posty: 5409
Rejestracja: 11 lis 2006, 13:29
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Awaria sygnalizacji w Łagiewnikach (T7)

#1 Post autor: luki » 14 lis 2006, 14:54

Coś ostatnio często widuję jak na jednotorze linii 7 pomiędzy przystankami Gojny - Szyby Rycerskie, pojawia się kontrola ruchy i steruje ruchem, a sygnalizacja nie działa. Takie coś zaobserwowałem dwa razy w ostatnich tygodniach.
Wczoraj zaś się sieciowcy kręcili w Łagiewnikach.

O, a słyszałem że tam jakieś najechania i czołówki się już zdarzały przed miesiącem, tylko nie było o nich głośno i starty były drobne...
Legenda:
R - obsada z rozkładu
D - domyślam się, obsada typowana analogicznie
K - obsada z kamerki

kaktus
Posty: 59
Rejestracja: 14 lis 2006, 15:42

Linia 7

#2 Post autor: kaktus » 14 lis 2006, 19:59

Pierwsze słysze o tym zdarzeniu jednak jest ono ciekawe. Jestem zainteresowany tą linią i tym co się tam dzieje. Jeśli masz jeszcze więcej informacji o lini 7 to zamieść je tutaj na forum.

as chorzów
Posty: 274
Rejestracja: 14 lis 2006, 15:22

#3 Post autor: as chorzów » 16 lis 2006, 16:06

tam poprostu sieciowcy naprawiajom w dzien sygnalizacje a wieczorem ktus- kradnie kable i co popadnie tak z 2 miechy ponad sie dzieje a kontrolerzy starajom sie pilnowac to wszystko z reszto jakis czas temu jednego tam wywiezli do szpitala .
sieciowcy plączą kable spawajom i tak to nic nie daje

as chorzów
Posty: 274
Rejestracja: 14 lis 2006, 15:22

#4 Post autor: as chorzów » 16 lis 2006, 16:14

a tak co do lini 7 to na piasnikach na skrzyżowanuy w połowie toru lini 11 jest stary tor pod asfaltem lini 7 tam jeszcze gdzies w latach 1970tych była zwrotnica na linie 11 a 7 gnała po drugiej stronie i srodkiem przez piasniki skrzyzowanie

Awatar użytkownika
luki
Posty: 5409
Rejestracja: 11 lis 2006, 13:29
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

#5 Post autor: luki » 16 lis 2006, 16:44

Ja też kiedys widziałem jakieś stare tory na skrzyżowaniu w Piaśnikach, jeden był jakgdyby 11-tek odsunięty trochę w stronę południa, potem jakoś to załatali asfaltem, może teraz znowu coś wyszło, a tak przy okazji, to było połączenie tych szlaków że od Świętochłowic centrum można było skręcić na Lipiny, ale to lata temu.
Legenda:
R - obsada z rozkładu
D - domyślam się, obsada typowana analogicznie
K - obsada z kamerki

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości